Online stream

http://www.youtube.com/channel/UCpWr0CIINVY7t7typbLjKUg/live


Předstartovní informace

Upozorňujeme běžce, že prezentace k závodu a výdej startovních čísel je před hotelem GOLFI v sobotu od 7.30hod.! K jednotlivým prezentacím se prosíme, dostavte nejpozději půl hodiny před startem! Děkujeme.


On-line registrace ukončeny!


Právě skončila on-line registrace do závodu RUN FOR HELP Poděbrady!

Zájemci o běh se ještě mohou registrovat v den závodu od 7.30 hod do 9.30 hod v místě závodu, před hotelem GOLFI v Poděbradech. Organizační výbor rozhodl o snížení částky při osobní registraci z 250,- Kč na 200,- Kč. Upozorňujeme, že registrace bude ukončena v 9,30 hod. !!!

 


Aktuální startovní listina závodu k nahlédnutí

Hlavní závod 10km

Rodinný běh 3,3km

 


Běh Run For Help Poděbrady 14.5.2016

je druhým ročníkem charitativní akce, jejímž cílem je získání finančních prostředků pro dobročinné účely.
Organizátoři této akce - hotel Golfi Poděbrady, Future Studio Poděbrady a spolek Matiti věří, že se podaří založit tradici charitativních běhů.  
 

Dvakrát silný běh pro skvělou věc..

10.00 hod - start rodinného běhu na 2,5 km - zúčastnit se mohou rekreační běžci všech věkových kategorií,chodci, rodiny s dětmi, maminky nebo tatínkové s kočárky, vozíčkáři, prostě každý, kdo bude mít chuť!
12.00 hod - start hlavního závodu na 10 km
 

Chcete si rezervovat originální tričko běhu Run For Help?

Klepněte na naší modelku! Třičko si můžete vyzvednout na recepci Hotelu GOLFI v Poděbradech. Cena je 150 Kč (pánské, dámské), 100 Kč (dětské)

 


Vaše účast na tomto projektu symbolizuje finanční i morální podporu dětem a jejich rodinám, kterým je aktuální projekt věnován. Během po krásných Poděbradech navíc uděláte i něco pro svoje zdraví!  

 FIALOVÁ - barva cti a naděje je barvou druhého ročníku. Doporučujeme odpovídající oblečení nebo si zakupte naše krásná a originální trička !!!

Těší se na Vás tým organizátorů akce Run For Help !!

ORGANIZÁTOŘI

 

SPOLUORGANIZÁTOŘI

ÚČET PRO PLATBY

2501190024/2010
FIO banka

Tento účet používejte jak pro dárcovství tak pro registrační platby. Děkujeme!

Sledujte nás na Facebooku!